najlepsza oferta na rynku

Strony internetowe Poznań - Cena już od 999zł netto!

  • ▸ Intuicyjny panel do zarządzania stroną
  • ▸ Strona dostosowana do urządzeń mobilnych, tabletów, desktopów i 4K
  • Jednorazowa opłata lub strona w abonamencie
  • ▸ Teksty i zdjęcia przygotujemy za Ciebie
  • ▸ Utworzenie skrzynek mailowych dla strony GRATIS
  • ▸ Najlepszy hosting na rynku
  • ▸ Domena .pl 1 rok GRATIS
  • ▸ Strona internetowa zbudowana z myślą o pozycjonowaniu - zdobywaniu klientów z internetu
  • Zniżka 25% na wykonanie strony dla firm, które zdecydują się na usługę pozycjonowania lub kampanii reklamowej Google Ads w firmie JR-Software


Pozwól odnaleźć klientom swój biznes

Tworzenie i projektowane stron Poznań

właśnie tak zakodujemy Twoją nowoczesną stronę

img class="show-image lightSpeedIn animated"

Rozpoczynasz swoją działalność? Potrzebujesz dotrzeć do szerszego grona klientów? Jesteś przedsiębiorcą z Poznania lub okolic i poszukujesz firmy która wykona profesjonalną stronę internetową?

Świetnie trafiłeś! ale zacznijmy pod początku...

Strona internetowa – to wizytówka Twojej firmy która działa 24h/7 to właśnie w dużej mierze od niej zależy czy użytkownik, który będzie szukał pewnego produktu i usługi zadecyduje się z niej skorzystać. Oferowane strony internetowe przez firmę JR-Software są tworzone według najnowszych standardów webdesignu.

Każdy wypuszczany przez nas produkt posiada przejrzysty i przyjazny wyszukiwarkom internetowym kod, wolny od błędów według walidatora W3C, w pełni przystosowany do wszystkich urządzeń mobilnych typu smarphone, tablet.

Specjaliści od User Experience z JR-Software przeprowadzili badania na grupie przedsiębiorców w wieku 25 – 50 lat. Spisaliśmy szereg pytań jakie zadawali nam klienci w ankiecie wraz z odpowiedziami. Jest to przekrój najważniejszych informacji dla naszego potencjalnego nowego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pytaniami i odpowiedziami z ankiety.

Pytanie 1: Czy strony internetowe tworzone przez JR-Software posiadają intuicyjnie usytuowane elementy na urządzeniach mobilnych?

Odpowiedź: - Tak oczywiście. Z naszych badań wynika, iż 65% ruchu odwiedzanych stron pochodzi z urządzeń mobilnych. Strona internetowa musi być przede wszystkim bardzo przejrzysta i przekazywać najważniejsze informacje dla użytkownika. Kluczowym aspektem jest szybkość działania strony. Obecne urządzenia mimo iż posiadają standard sieci LTE to nieraz poprzez pewne ograniczenia techniczne przeglądarki lub urządzenia nie są w stanie wykorzystać jej pełnego potencjału, zatem strona internetowa powinna być lekka i szybko się załadowywać. Naszym celem jest to by strona internetowa na urządzeniu mobilnym, mimo wolniejszego łącza ładowała się do 1.5 sekundy. Dłuższy czas znacznie zniechęca potencjalnego użytkownika do przeglądania strony i powoduje to w pewnym stopniu odrzucenie oferowanej usługi.

Pytanie 2. Czy zachowują Państwo palete barw do danej tematyki i charakteru strony? Odpowiedź: - Każdy biznes jak i klient jest inny. Faktem jest iż pewne branże mają narzucone palety barw i klienci kluczowo się ich trzymają. Oczywiście podczas projektowania strony internetowej przedstawiamy naszą propozycje designu tak, aby było odpowiedni dla danego charakteru biznesu jak i zachowywał nadane kolory firmowe lub nawiązywał do firmowego logotypu. Kolory oraz ich odpowiednie rozmieszczenie na stronie znacznie wpływają na sposób jej odbioru. W naszych realizacjach głównie skupiamy się na czytelności i przejrzystości. Wszystko, także zależy do jakiej grupy docelowej dana usługa lub produkt ma trafić

Pytanie 3. Czy oferowane strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem szybkości działania? Odpowiedź: Standardem w JR-Software jest optymalizacja przygotowanej strony pod kątem szybkości działania. Oferowane przez nas strony posiadają wyniki powyżej 80 punktów w testach Google page speed insight, są wolne od błędów w walidatorze W3C. Szybkie ładowanie strony jest bardzo kluczowym aspektem. Należy pamiętać o odpowiedniej kompresji materiałów zdjęć lub wideo, odpowiednio zaimplementowanego kodu javascript i ilości kodu.

Pytanie 4. Czy biorą Państwo uwagę na lokalizacje w jakiej znajduje się firma? Użytkownicy z Poznania mogą mieć inne wymagania wobec swojej witryny niż mieszkańcy Radomia czy Warszawy. Odpowiedź: Naturalnie, podczas wywiadu wstępnego z klientem określamy do jakiej grupy klientów ma strona być skierowana oraz w jakim obszarze strona ma trafiać do swoich odbiorców. Odpowiedni dobór i nastawienie na docelową grupę klientów pozwala zwiększyć dopasowanie do gustów danego przedziału konsumentów. Poprzez takie dopasowanie zwiększamy szanse na skorzystanie z naszych usług co daje nam przewagę wśród konkurencji.

Pytanie 5. RODO a strona internetowa – czy przygotowujecie strony zgodne z jego standardami? Odpowiedź: Oczywiście, w naszym zespole znajduje się certyfikowany IOD (Inspektor Ochrony Danych) który dba o to aby strona posiadała wszelkie niezbędne powiadomienia oraz informacje. Zajmujemy się także pisaniem polityk cookies, regulaminów, polityk prywatności. Oferowana usługa jest dostępna tylko w pakiecie premium, w podstawowych wymaga dopłaty.

Pytanie 6. Czy oferowane strony są bezpieczne? Odpowiedź: Zabezpieczamy strony internetowe poprzez instalacje certyfikatów SSL na serwerze klienta. Zakładamy bezpieczne hasła dostępowe do kont hostingowych. W przypadku stron opartych o CMS WordPress instalujemy wtyczki bezpieczeństwa, filtry antyspamowe oraz przy różnego rodzajach formularzy zakładamy moduł autentyczności użytkownika reCaptcha.


portfolio naszej firmy

przykładowe realizacje stron JRSoftware

strony internetowe Poznań

Jaquar

Armatura łazienkowa

strony internetowe Poznań
strony internetowe Poznań

DM Expo

Organizacja targów Poznaniu

strony internetowe Poznań
pozycjonowanie stron Poznań

Arcanus

Przychodnia w Swarzędzu k. Poznania

strony internetowe Poznań
pozycjonowanie stron Poznań

Galeria urody

Salon kosmetyczny k. Poznania

Galeria strony internetowe Poznań

Rozkręć swój biznes w sieci

Projektowanie sklepów internetowych Poznań

sklepy internetowe Poznań

Poszukujesz firmy która wykona dla Twojej działalności sklep internetowy? Nowoczesne witryny do sprzedaży produktów on-line charakteryzują się dużą wygodą użytkowania, szybkością działania, poprawnym wyświetlaniem na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz optymalizacji pod pozycjonowanie. Jeśli jesteś z Poznania lub okolic trafiłeś idealnie! Firma JR-Software posiada swój oddział i służy pomocą w rozwijaniu biznesu w e-commerce. Zlecenia realizowane są indywidualnie i są w pełni dopasowane do potrzeb danego biznesu.

W dobie szybko rozwijającego się Internetu i rozwoju platform do sprzedaży internetowej wielu przedsiębiorców może się czuć zagubionych, aby otworzyć i bezpiecznie prowadzić sklep internetowy. Świadczymy kompleksowe usługi począwszy od doboru serwera, tworzenie sklepu, wdrożenie i szkolenie z obsługi. Dobre pomysły nie mogą czekać i generować straty. Realizacje staramy wykonywać w jak najkrótszym czasie. Standardowy czas wykonania średniej wielkości w pełni gotowego sklepu internetowego to 10 – 15 dni roboczych. Oferujemy także usługi administracji premium sklepami 24h/7. Mogą wtedy liczyć Państwo na natychmiastowe wsparcie programisty w celu rozwiązania każdego rodzaju problemu występującego na sklepie lub serwerze. Dbamy o to aby każdy klient był zadowolony z naszych usług dlatego każda oferta jest indywidualna – taka jakiej biznes potrzebuje. W Poznaniu i okolicach można dostrzec wiele sklepów internetowych dla których czas się zatrzymał. Jest to najlepsza możliwość aby wyprzedzić konkurencje. Nowoczesne, bezpieczne i w pełni zoptymalizowane rozwiązania dla biznesu pozwalają się wyróżnić na tle konkurencji.

Jaką przewagę mają sklepy internetowe? Sprzedaż produktów przez Internet rządzi się swoimi prawami. Sukcesem sklepów internetowych nie zawsze jest niższa cena produktu w porównaniu do sklepu stacjonarnego, ale także jego oryginalność i jakość obsługi. Dodatkowe plusy to:

  • Niższe koszty prowadzenia sklepu internetowego
  • Automatyzacja realizacji zamówień
  • Mniejsza ilość pracowników do obsługi sklepu
  • Sklep internetowy może zastępować przestarzałe programy magazynowe
  • Możliwość otrzymywania płatności za produkty w różnych walutach
  • Brak barier językowych dzięki wbudowanym tłumaczeniom
  • Dotarcie do szerokiego grona klientów z Poznania i zagranicy

Zalety własnego sklepu internetowego:
Posiadanie własnego firmowego sklepu internetowego podnosi wiarygodność biznesu oraz dodaje prestiżu. Każdy z oferowanych przez nas sklepów można połączyć z porównywarkami internetowymi typu CENEO, NOKAUT oraz sprzedawać swoje produkty zarówno poprzez sklep internetowy oraz Allegro lub Ebay. Posiadanie biznesu internetowego na wielu polach daje znaczną przewagę nad konkurencją. Sklep internetowy może mieć także charakter strony internetowej z blogiem. Głównymi zaletami własnego biznesu online jest:

  • Brak ograniczeń związanych z metodami płatności
  • Możliwość tłumaczenia na każdy język obcy
  • Brak prowizji od wystawionych produktów
  • Prowadzimy poprzez sklep internetowy jako program magazynowy
  • Możliwość połączenia sklepu internetowego jako strony internetowej
  • Możliwość przyjmowania płatności w wielu walutach oraz bitcoinach
  • Sami decydujemy w jaki sposób chcemy dostarczać produkty do swoich klientów

Jakie funkcjonalności może posiadać Twój nowy sklep internetowy? Lubimy stawiać czoła każdemu wyzwaniu. Firma JR-Software nie boi się nawet najtrudniejszych wdrożeń. Nasz zespół programistów wykona wszystkie funkcjonalności jakie będą Państwo chcieli posiadać na swoim sklepie internetowym. Lista przykładowa mogła by być bardzo bardzo długa, dlatego wymienimy tylko szereg podstawowych proponowanych rozwiązań dla Twojego biznesu online.

  • Graficzny animowany slider z oferowanymi produktami
  • Produkty posiadające warianty np. rozmiary, kolory, krój, materiał
  • Możliwość live odsłuchu plików muzycznych
  • wirtualne produkty na przykład Mp3 czy PDF
  • Przyjazny panel logowanie dla klienta
  • Zakupy na sklepie bez konieczności zakładania konta
  • Pełna zgodność sklepu internetowego do wymogów RODO
  • Możliwość prowadzenia statystyk sprzedaży
  • Możliwość śledzenia wyświetleń sklepu intetnetowego
  • Indywidualne kody rabatowe
  • Moduły newslettera
  • porównywarka produktów
  • możliwość polubienia produktu
  • wdrożenie kodów rabatowych
  • czas do końca promocji
  • kontakt przez formularz
  • wielopoziomowe menu strony
  • informacje o profilu działalności
  • możliwość przełączenia na inną walutę
  • formularz rezerwacji dodatkowych usług
  • łączenie z programem magazynowym
  • opcja wielu języków z dynamicznym tłumaczeniem
  • animacje, przejścia, gradient
  • baner z reklamą produktu
  • możliwość przełączenia na tryb katalogowy
  • galeria przy produkcie
  • możliwość płatności przy odbiorze produktu
  • płatności internetowe
  • paczkomaty, kurier
  • mapa ze sklepem stacjonarnym
  • aktualności / blog
  • kilka etapów realizacji zamówienia
  • cały proces zamówienia na jednej stronie
  • RWD - automatyczne dostosowywanie sklepu do urządzeń mobilnych
  • informacje nt. porzuconych koszyków
  • wyszukiwanie po kodach produktu
  • wyszukiwanie po kategoriach
  • wyszukiwanie po markach
  • polecane produkty na stronie głównej
  • najczęściej kupowane produkty na stronie głównej
  • nowe produkty na stronie głownej
  • produkty w promocji na stronie
  • SSL na sklepie internetowym
  • wdrożenie chatu na stronie
  • W panelu klienta możliwość podglądu do historii dokonanych zakupów
  • Wyskakujące okienka typu pop-up z najnowszymi informacjami lub kodami rabatowymi
  • Widoczność cen tylko dla klientów posiadających konto w sklepie internetowym
  • film w tle strony

Nasz parnter firma DevsEliteGroup we wspołpracy z JR-Software świadczy kopleksowe usługi w zakresie tworzenia nowoczenych sklepów internetowych na terenie miasta Poznań. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

portfolio JRSofrware

przykładowe realizacje sklepów internetowych

BushTaxi tworzenie sklepów internetowych Poznań

Bush Taxi Sklep

części do samochodów terenowych

BushTaxi sklepy internetowe Poznań
Patrioty tworzenie sklepów internetowych Poznań

Patrioty sklep internetowy

Odzież patriotyczna

Patrioty sklepy internetowe Poznań
Heute tworzenie sklepów internetowych Poznań

Heute sklep internetowy

maszyny do czyszczenia obuwia

Heute sklepy internetowe Poznań
Vello tworzenie sklepów internetowych Poznań

Sklep Vello

Sklep z osłonami okiennymi

Vello sklepy internetowe Poznań