Sprzedawaj w internecie

Strony internetowe - Projektowane i pozycjonowanie stron Łódź

właśnie tak zaprogramujemy Twój nowy sklep

img class="show-image lightSpeedIn animated"

sklepy internetowe łódź

Chcesz pozyskać nowych klientów i szukasz kto mógłby zrobić dla Ciebie profesjonalną stronę internetową? Jesteś przedsiębiorcą z Łodzi lub okolic? Znalazłeś się w dobrym miejscu! JR-Software dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu projektuje i tworzy funkcjonalne strony internetowe a także przejrzyste i łatwe w obsłudze sklepy internetowe. Przede wszystkim stawiamy na zadowolenie naszych klientów, tak, aby stworzona przez nas strona internetowa była profesjonalną wizytówką Twojej firmy i przyczyniała się do pozyskania nowych klientów lub pomagała zdobyć wyższe rezultaty sprzedaży. Jeśli więc chcesz wypromować się w Internecie, zdobyć więcej klientów a także wypozycjonować się w pierwszej piątce w wyszukiwarce Google to z pomocą firmy JR-Software uda Ci się to wszystko osiągnąć szybko, prosto i profesjonalnie.

Dlaczego warto zadbać o dobrą stronę internetową?

Dobra oraz funkcjonalna strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy. To także indywidualny projekt, dobrze zoptymalizowany pod kątem SEO. To z kolei pomaga znaleźć się wysoko w wynikach organicznych, dzięki czemu to właśnie do Ciebie trafią potencjalni klienci w pierwszej kolejności. Natomiast co zrobić żeby po wejściu na Twoją stronę zatrzymać ich na dłużej? Przede wszystkim należy zadbać, aby stworzona strona internetowa była przejrzysta, przyjazna dla oka i spójna. Na tak zaprojektowanej stronie internetowej Twój klient szybko i łatwo odnajdzie wszystkie potrzebne mu informacje. Sprzedając i prezentując na niej przez całą dobę swoje usługi oraz produkty zyskujesz więcej czasu na inne obowiązki gdyż nie ma wtedy potrzeby angażować się cały czas w kontakt z klientami czy pozyskiwanie nowych. Nasz zespół dba również o to, aby tworzone przez nas strony były bardzo intuicyjne, łatwe i szybkie w obsłudze a także zaprojektowane z dbałością o każdy detal i trafiały idealnie w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Czym jeszcze charakteryzują się tworzone przez nas strony internetowe?

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne a więc w sposób płynny i natychmiastowy dopasowują swój wygląd do rozdzielczości ekranu, na którym są oglądane. Dzięki temu strona internetowa będzie bardzo dobrze prezentować się zarówno na wyświetlaczu telefonu jak i na ekranie komputera. Dodatkowo tworzone przez nas strony internetowe są dopasowane do aktualnie dostępnych na rynku przeglądarek internetowych takich jak: Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Edge czy Internet Explorer. Dlaczego to ma takie istotne znaczenie? Ponieważ każda z tych przeglądarek posiada indywidualne rozwiązanie, które znacząco ma wpływ na wyświetlanie się danej strony. Użyty kod musi być uniwersalny i dopasowany do wszystkich przeglądarek, gdyż inaczej istnieje prawdopodobieństwo, że strona, która wyświetli się prawidłowo w Operze, będzie pokazywała błędy po otwarciu w Chromie.

Tworzymy strony w oparciu o sprawdzone i najpopularniejsze systemy CMS. CMS to nic innego jak platforma zintegrowana ze stroną internetową w celu zarządzania treścią, grafikami i położeniem poszczególnych elementów. Specjalizujemy się w tworzeniu stron opartych o popularny Wordpress, ale projektujemy również strony oparte na Open CMS czy CMS Joomla. Jeśli preferujesz jeszcze jakiś inny – nie ma sprawy, znajdziemy rozwiązanie dedykowane specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo współpracujemy z bardzo dobrym grafikiem, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć przeróżne projekty graficzne, które są w stanie zarówno wzbudzić w kliencie poczucie profesjonalizmu, jak i wyróżnić się na tle konkurencji. Pamiętajmy jednak, że ciekawy design przyciągający uwagę to jedno a użyteczność, ergonomia i przejrzystość strony to drugie. My w swojej pracy optymalnie łączymy oba te elementy tak, aby finalny produkt spełniał wszystkie wymagania i oczekiwania naszych klientów a także był w pełni funkcjonalny, intuicyjny i estetyczny.


portfolio JRSofrware

przykładowe realizacje stron i sklepów internetowych

Heute tworzenie stron internetowych Łódź

Heute sklep internetowy

maszyny do czyszczenia obuwia

Heute sklepy internetowe Łódź
Vello tworzenie stron internetowych Łódź

Sklep Vello

Sklep z osłonami okiennymi

Vello sklepy internetowe Łódź
BushTaxi tworzenie stron internetowych Łódź

Bush Taxi Sklep

części do samochodów terenowych

BushTaxi sklepy internetowe Łódź
Patrioty tworzenie stron internetowych Łódź

Patrioty sklep internetowy

Odzież patriotyczna

Patrioty sklepy internetowe Łódź
Rozkręć swój biznes w sieci

Dobra strona internetowa to nie wszystko

Specjalizujemy się również w tworzeniu funkcjonalnych i prostych w obsłudze sklepów internetowych. Wykonamy sklep w oparciu o takie CMS jak: Woocommerce, PrestaShop, ClickShop czy Magento. Wybór odpowiedniego systemu będzie zależał od wielu czynników takich jak ilość produktów, które chcemy oferować w sprzedaży, planowanych kosztów, czy potrzebnych nam funkcji. Z chęcią zajmiemy się również modernizacją już istniejących a także naprawą zawirusowanych stron i sklepów internetowych. Do tego napiszemy potrzebny regulamin, politykę prywatności czy politykę cookies. Warto wspomnieć również, że nasze strony internetowe są zabezpieczone na serwerze klienta poprzez instalację odpowiednich certyfikatów SSL. Optymalizacja strony pod kątem SEO to również nasza mocna strona. Jeśli zależy Ci na wypromowaniu strony czy sklepu internetowego to pomożemy Ci zrobić tak, aby Twoja strona miała wysoką pozycje w wyszukiwarce Google. Składa się na to szereg działań takich jak: unikalne treści na stronie, prowadzenie bloga czy zdobywanie unikatowych linków i choć działania te nie przynoszą efektów od razu i trzeba na nie poczekać czasem nawet kilka miesięcy to zdecydowanie przekładają się one na rozwój firmy, promocje i pozyskanie nowych klientów.

Jeśli jesteś z Łodzi i okolic to zapraszamy do współpracy z nami gdyż dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy profesjonalne wsparcie w czasie trwania całego projektu oraz najwyższą jakość naszych usług. Zapewniamy nie tylko nowoczesne rozwiązania programistyczne dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań, ale także elastyczność oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Zespół JR-Software