Sprzedawaj w internecie

Strony internetowe Wrocław

w taki sposób zaprogramujemy Twoją stronę

img class="show-image lightSpeedIn animated"

sklepy internetowe Wrocław

Chcesz rozwinąć swój biznes oraz przyciągnąć nowych klientów? Na pewno pomoże Ci w tym profesjonalna strona internetowa stworzona i dopasowana do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic i dopiero zaczynasz swoją działalność albo już ją prowadzisz, ale zależy Ci na wypromowaniu swojej marki w Internecie i poszerzeniu grona klientów – dobrze trafiłeś! JR- Software dzięki bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości usług tworzy profesjonalne strony oraz sklepy internetowe, które zaprocentują w przyszłości samymi korzyściami dla Twojego biznesu. Jedną z najważniejszych rzeczy naszej działalności jest zadowolenie naszych klientów. Poprzez tworzenie atrakcyjnych projektów czy treści na Twoją stronę pomożemy Ci wypromować markę, zwiększyć dochody ze sprzedaży oraz pozyskać nowych klientów. Tworzymy strony internetowe w oparciu o tożsamość Twojej marki, oferując jednocześnie indywidualne rozwiązania i strategie, tak, aby jak najlepiej pomóc Ci rozwijać Twój biznes. Projekty stron czy sklepów internetowych, które zapewniamy są proste i łatwe w obsłudze, czytelne i bardzo intuicyjne, dzięki czemu będą wizytówką Twojej firmy. To spowoduje, że nie tylko będziesz wyróżniać się na rynku wśród konkurencji, ale zdobędziesz nowych klientów. My również cały czas rozwijając się poszerzamy swoją ofertę o dodatkowe usługi takie jak: marketing cyfrowy, optymalizację pod kątem wyszukiwarek, pozycjonowanie SEO, Google Adwords a także różne działania w mediach społecznościowych tak, aby pomóc stworzyć Ci atrakcyjny wizerunek on-line. JR- Software zapewnia usługi na bardzo wysokim poziomie, ponieważ nasz doświadczony zespół jest stworzony do wielkich wyzwań, rozwoju oraz prowadzi działania zorientowane na klienta. Wierzymy, że wydajność, zaangażowanie i determinacja są podstawowymi cechami udanej współpracy. Jeśli więc chcesz pokazać się w Internecie od jak najlepszej strony a także zależy Ci na wypozycjonowaniu się w pierwszej piątce w wyszukiwarce Google lub świetnie działającym sklepie internetowym to dzięki współpracy z nami zrealizujesz te cele.

Czym charakteryzuje się profesjonalna strona internetowa?

Dobry projekt to podstawa gdyż profesjonalna strona internetowa ma ogromny wpływ na decyzję potencjalnego klienta. To na niej pokazujesz oraz sprzedajesz swoje produkty czy usługi, więc musi ona w sposób jasny i przejrzysty dostarczać wszystkie potrzebne informacje. Ogromnym plusem dla Ciebie, jako właściciela biznesu jest to, że nie potrzebujesz angażować się w kontakt z klientem i poświęcać na to mnóstwa czasu a i tak jesteś w stanie docierać do dużej liczby nowych osób. Dbamy o każdy szczegół naszych projektów tak, aby tworzone przez nas strony były nowoczesne, intuicyjne oraz przede wszystkim szybkie i łatwe w obsłudze. Oczywiście wszystkie projektowane przez nas strony są responsywne co oznacza, że dopasowują swój wygląd do rozdzielczości wyświetlacza, więc nie ma problemu z przeglądaniem ich czy to na ekranie komputera, tabletu czy telefonu komórkowego. Strony dopasowujemy także do dostępnych przeglądarek internetowych takich jak: Chrome, Opera, Mozilla Firefox czy Internet Explorer co jest ważne gdyż każda z nich posiada własne indywidualne rozwiązania, które później wpływają na użytkowanie danej strony. Przy każdym projekcie robimy odpowiednie rozeznanie i badania na temat Twojej domeny i modelu biznesowego w celu zaprojektowania strony internetowej, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Jeśli tworzymy sklep internetowy to również bierzemy pod uwagę spersonalizowane funkcje, które różnią się w zależności od rodzaju oferowanych produktów. Oprócz funkcjonalności i przejrzystości zapewniamy odpowiednie rozmieszczenie treści, opisy produktów, zdjęcia, filmy i wiele innych funkcji. Wszystko po to, aby Twoja strona czy sklep internetowy przyciągał uwagę, był funkcjonalny i prosty w obsłudze. Jeśli odbiorcy nie znajdą łatwości w interakcji z Twoją stroną internetową, będą wycofywać się z zakupu produktów. Dlatego też, nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii wyglądu i funkcjonalności strony czy sklepu internetowego. Przed przekazaniem strony internetowej i udostępnieniem jej użytkownikom on-line, testujemy ją i sprawdzamy, aby uniknąć możliwych błędów i usterek. Co więcej, tworzenie stron internetowych dla sklepów nie jest zadaniem jednorazowym; jest to proces ciągły. Zawsze aktualizujemy stronę, aby utrzymać jej płynny przepływ.

Pozycjonowanie to ważny element sukcesu Twojej firmy

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) zwana również pozycjonowaniem to metoda wykorzystania wyszukiwarki w celu uzyskania niepłatnego lub organicznego ruchu na stronie internetowej. Dobre i profesjonalne usługi SEO zwiększają widoczność strony internetowej, a tym samym zwiększają możliwość dotarcia do potencjalnych klientów. Jako firma zajmująca się również SEO doskonale wiemy, że optymalizacja treści nie jest łatwa do osiągnięcia, gdyż musi być oparta na jakości treści i badaniu słów kluczowych. Optymalizacja i analiza treści strony internetowej oraz stworzenie rankingu słów kluczowych są niezbędne do ruchu na stronie i pomóc Ci osiągnąć wyższy ranking. SEO to uczciwa konkurencja, ponieważ nie jest płatna jak reklamy a opiera się na jak najlepszych dostarczonych treściach i ich jakości. Kluczowe jest wszystko, co znajduje się wewnątrz strony internetowej w celu poprawy jej rankingu i taką usługę oferujemy. Przeważnie liczba Twoich potencjalnych klientów jest lokalna, więc musisz pomóc im Cię znaleźć. W takim przypadku ważne żeby na Twojej stronie internetowej znalazły się następujące elementy: lokalizacja i kontakt, lokalna treść, obecność na platformach społecznościowych, optymalizacja tytułu, nagłówków i opisów, odpowiednie słowa kluczowe oraz ilość i rozmiar tekstów na stronie. Najlepsze usługi SEO dla stron internetowych obejmują użycie właściwych słów kluczowych, które są skierowane do ludzi, którzy szukają dokładnie tych produktów/usług, które oferuje strona internetowa. Zwiększenie ruchu na stronie internetowej i zachęcenie ludzi do podjęcia działań, prowadzi do wzrostu świadomości marki i automatycznie prowadzi do zwiększenia zwrotu z inwestycji. Jeśli jeszcze nie zainwestowałeś w marketing SEO albo się wahasz to nadszedł czas, aby to zrobić. Jest wiele powodów, dla których warto uwzględnić SEO w swoim budżecie. Optymalizacja współczynnika konwersji pomaga w przekształceniu odwiedzających i oglądających stronę w klientów i popycha ludzi do podjęcia działań. Obejmuje ona analizę konkurencji, badania jakościowe i ilościowe. To co ważne to, że koszt usługi pozycjonowania może być dostosowany przez nas do Twoich potrzeb ale należy pamiętać, że i tak zawsze zyski są wyższe niż budżet, który na to przeznaczysz. Jest to mniej kosztowne niż reklama a pomaga w osiągnięciu najwyższych pozycji na liście wyszukiwania stron Internetowych. Jeśli więc jeszcze nie wybrałeś profesjonalnej firmy świadczącej usługi SEO, zwróć się do JR- Software, aby skorzystać z doświadczenia, które posiada nasz zespół ekspertów.

Co jesteśmy w stanie zagwarantować w ramach naszych usług

Przede wszystkim odpowiedni ruch na stronie internetowej, który doprowadzi potencjalnych odbiorców do Twojej firmy a Twoja marka stanie się rozpoznawalna. Lepszy ranking na stronie wyników wyszukiwania w celu zwiększenia zasięgu witryny. Zwiększoną liczba pozyskanych klientów dzięki przeprowadzeniu nowych klientów przez świadomość marki do zakupu. Wyższy współczynnik konwersji w wyniku dotarcia do potencjalnych klientów i przyciągnięcia ich na Twoją stronę internetową oraz pomoc w zbudowaniu cennych relacji z klientami. Oprócz zaangażowania i doświadczenia, wartością dodaną naszego zespołu jest to, że zawsze dążymy do osiągnięcia lepszych wyników a nasz zespół nigdy nie odpoczywa ani nie przestaje badać i planować, ponieważ zawsze dążymy do osiągnięcia jak najefektywniejszych rezultatów zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas samych. Zdajemy sobie sprawę, że zespół jest zdecydowaną podstawą sukcesu, ale to, co daje poczucie odpowiedzialności i zaangażowania, to ludzie za kulisami, którzy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć tak udane połączenie i zachęcające środowisko pracy. Jesteśmy wielozadaniowi - nasza zdolność do wielozadaniowości jest powodem naszego zaangażowania w dotrzymywanie terminów i odpowiednią organizację naszych zadań. W zespole mamy doświadczonych programistów, którzy skupiają się na budowaniu strategii opartych na potrzebach naszych klientów oraz przygotowują projekty i tworzą m.in. strony czy sklepy internetowe. Nasz specjalista Google Ads posiada dużą wiedzę, co pozwala mu inicjować kampanie i przewidywać wyniki oraz współpracujemy z doświadczonym grafikiem oraz copywriterem. Jesteśmy zorientowani na szczegóły. Jest to cecha, którą powinien posiadać każdy zespół pracujący w tej branży. Zwracamy uwagę na szczegóły, dotrzymujemy terminów, unikamy usterek i dbamy o zadowolenie naszych klientów. Zależy nam na dostarczaniu jak najlepszych rezultatów i udanej współpracy tak, aby nasi klienci mogli odnieść oczekiwany sukces. Zapraszamy do współpracy i kontaktu! JR-Software


zobacz nasze prace

przykłady stron wykonanych przez nas

dmexpo

DM Expo

Targi w Poznaniu

dmexpo
carmas

Carmas

Wypożyczalnia samochodów

carmas
elo

EloBoost24h

Gry internetowe

elo
busybus

Busybus

Wynajem busów

foto