Firmy z którymi pracujemy od wielu lat

Nasi partnerzy

Fajna Gablota

Fajna Gablota Wypożyczalnia samochodów Gdańsk to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżujących. Dzięki firmie Fajna Gablota eksploracja Trójmiasta staje się łatwiejsza – można z łatwością dotrzeć do urokliwych zakątków, plaż czy zabytków. Wypożyczalnia gwarantuje nie tylko nowoczesne pojazdy, ale także konkurencyjne ceny oraz przejrzyste warunki. Rezerwacja jest prosta i wygodna, a zespół służy fachowym doradztwem, pomagając wybrać idealny samochód.

Carmas

Firma partnerska z Lublina zajmująca się wynajmem samochodów na terenie Polski wschodniej. Firma posiada szeroką ofertę pojazdów osobowych a także co ciekawe oferuje loty widokowe helikopterem nad Lublinem. Firma jest czynna przez 7 dni w tygodniu przez 24h. Jakość świadczonych usług potwierdzają liczne pozytywne opinie w google wśród zadowolonych klientów. Więcej na temat firmy znajdziesz na stronie Carmas - wypożyczalnia samochodów Lublin

devselite

to silny zespół programistów, inżynierów kierunków informatycznych z Krakowa. Posiadają kilkuletnie doświadczenie w komercyjnej pracy w projektach dla klientów polskich oraz z Europy. Devselite to silny partner w zakresie wytwarzania aplikacji webowych, sklepów internetowych w oparciu o PrestaShop i WooCommerce, oraz stron internetowych i portali. Więcej informacji na stronie: devselite - strony internetowe Kraków.

Gazowe Grzanie

Firma, która od lat zajmuje się profesjonalną sprzedażą i montażem podgrzewaczy gazowych. Ich ekspertyza oraz pasja do dostarczania niezawodnych rozwiązań ciepłej wody sprawiają, że są pierwszym wyborem dla klientów szukających wysokiej jakości usług w tej dziedzinie. Jeśli rozważasz zakup nowego podgrzewacza gazowego lub potrzebujesz profesjonalnej instalacji, skontaktuj się z Gazowym Grzaniem. Dzięki profesjonalnej pomocy będziesz mógł cieszyć się niezawodnym dostępem do ciepłej wody w swoim domu lub firmie. Gazowe Grzanie - Wymiana podgrzewaczy Śląskie

Holand-bus

Firma partnerska. Holand-bus organizuje międzynarodowy tranasport - busy do Holandii Kielce, a także z krajów beneluksu do Polski. Charakterystyczna dla firmy jest możliwość szybkich rezerwacji internetowych, a także infolinia czynna 24h na dobę. Wszystkie busy posiadają wifi oraz klimatyzację. Dla partnera stworzyliśmy stronę internetową a także kampanie reklamowe.

Autoland

Firma partnerska z Radomia zajmująca się działalnością gospodarczą związaną z handlem pojazdami. Przodującą rolę w ofercie firmy zajmuje skup aut a także dodatkowe usługi związane z demontażem aut jak złomowanie pojazdów . Oferta Autolandu należy do najbardziej konkurencyjnych na rynku radomskim o czym świadczą liczne pozytywne opinie w internetecie o firmie.

MK-Energy

Firma partnerska oferująca usługi instalacji elekrtycznych w budynkach przemysłowych a także dla indywidualnych klientów. Pozostałe usługi firmy MK-Energy to: Instalacja domofonów, monitoringu, usługi minikoparką, instalacje automatyki do bram, wycinka drzew a także wynajem zwyżki. Firma została założona w roku 2017 a mimo to rozwinęła się na tyle dynamicznie, że zakres oferowanych usług wzrósł dwukrotnie.

Jooble

Partner Jooble to pionowa wyszukiwarka ofert pracy, która gromadzi i wyświetla oferty pracy, oferty firm, stron rekrutacyjnych i gazet. Jooble ma swoje oddziały w 71 krajach i jest dostępna w 24 językach. W roku 2019 Jooble była drugą najczęściej odwiedzaną witryną przez osoby poszukujące pracy z 90 milionami odwiedzin miesięcznie średnio a także około 950 milionami odwiedzin całościowo w roku 2019.

Radkar-Travel

Partner, który specjalizuje się w międzynarodowym przewozie osób. Organizuje transport z Polski do Holandii. Firma istnieje już od 10 lat i od początku swojej działalności współpracuje z JR-Software. Firma Radkar-Travel organizuje również busy z Holandii do Polski na terenie województw mazowieckiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego. Miejsce skad wyjeżdzają busy Radkara to Radom. Firma ma liczne oddziały między innymi: busy do holandii Łódź a także busy Warszawa Holandia

Piggy Bikes

Manufaktura i sklep rowerów retro zlokalizowana w centrum Poznania. Firma zajmuje się budową i sprzedażą rowerów: retro, single speed, mtb, miejskich. Stworzone rowery w PiggyBikes są unikatowe - drugiego takiego roweru na rynku nie sposób znaleźć. Firma oferuje pełną personalizację roweru - od koloru, przez każdy element pojazdu. Aktualinie wiele rowerów firmy można spotkać na ulicach nie tylko Poznania ale całej Polski. Zapraszamy od odwiedzenia strony Piggybikes - Sklep rowerowy Poznań

Taxi Bagażowe

Taxi Bagażowe Piotrków to specjalistyczne usługi taksówkarskie. Dlaczego? Firma oferuje wyłącznie duże pojazdy dzięki którym przewóz bagaży jest znacznie wygodniejszy. Taxi bagażowe to idealny wybór w przypadku przeprowadzek, kiedy klient posiada wiele walizek i potrzebuje dużego pojazdu a nawet busa by przewieźć meble, pralkę czy inne agd domowe.

Koparkowo

Skup maszyn budowlanych czyli po prostu Koparkowo. Firma z wieloletnim doświadczeniem w skupie koparek, bobcatów, wózków widłowych i ciągników rolniczych. Dzięki pragmatycznemu podejściu do klienta, obie strony moga być w sytuacji win-win. Istnieje niewiele firm oferujących tego typu usługi na tak wysokim poziomie. Firma jest liderem tego typu działalności w całej Polsce.

Biuro rachunkowe Rafał Dylor

Firma partnerska oferująca usługi księgowe w Radomiu i okolicach. W ramach szerokiego spektrum działalności gospodarczej biuro rachunkowe Radom - Rafał Dylor prowadzi również wsparcie w dodatkowych usługach wykraczających poza tradycyjne usługi księgowe. Do najbardziej popularnych należą: doradztwo prawne a także wsparcie w obsłudze w ZUSie i Urzędzie Skarbowym. Adres w Targeo

Portal Motoryzacyjny

Garść nowinek i cennych porad ze świata motoryzacji. Tylko sprawdzona wiedza z najlepszych źródeł. Sprawdź jakie niespodzianki szykują dla nas projektanci samochodów. Premiery nowych modeli, nowe koncepcje samochodów - nowoczesne spojrzenie na motoryzację jutra.

Upptack Polen

Odkryj Polskę. To portal turystyczny przygotowany w języku szwedzkim z myslą o szwedzkich turystach przybywających do Polski. Portal opisuje najładniejsze miejsca w Polsce, zawiera poradnik odnośnie cen i wydatków a także, przedstawia polską kulturę. Szwedzcy goście znajdą tam również informacje o transporcie i przydatnych aplikacjach do pobrania.

Michał Berliński - komornik sądowy w Radomiu

Komornik sądowy przy sądzie rejonowym w Radomiu Michał Berliński. To najskuteczniejsza kancelaria komornicza w Radomiu. Komornik Michał Berliński jest właściwym organem do egzekukcji: z ruchomości, z nieruchomości, z wynagrodzenia za pracę, ze świadczeń emerytalnych, ze świadczeń rentowych, z rachunków bankowych, z innych wierzytelności. Michał Berliński - Komornik Radom.

Drabud - producent zbiorników betonowych

Firma Drabud jest wiodącym producentem zbiorników betonowych w całej Polsce. Firma dostarcza między innymi zbiorniki betonowe na deszczówkę, szamba betonowe a także piwnice ogrodowe. Dzięki postawieniu na jakość i organizację firmy jest w stanie dotarczyć zamówiony zbiornik do 3 dni oferując przy tym darmowy montaż. Wszystkie zbiorniki produkowane przez Drabud posiadają atest PZH oraz certyfikat ITB. Pełen zakres usług firmy znajdą państwo pod adresem: Szamba betonowe.

Taxi Adamex

Taxi Piotrków to zdecydowanie najlepsze Taxi w tym mieście. Dlaczego? Konkurencyjne ceny, dostępność 24 godziny na dobę. Nowoczesne samochody - i przede wszystkim - miła obsługa. Jednym z priorytetów przyświęcających działaności firmy jest najwyższa jakość obsługi klienta co za tym idzie elastyczność jeśli chodzi o propozycje przejazdów. Kolejną atrakcyjną ofertę w Piotrkowie na przewozy posiada także Taxi Piotrków 24.