wszystkie realizacje

Nasze Portfolio

Classe

Classebutik

Sklep odzieżowy

classe

Minimalistyczny sklep odzieżowy z indywidualnym designem. Sklep internetowy został wypożony w system zamawiania "krok po kroku". Został zopmtymalizowany pod kątem szybkości działania oraz wyświetlania na urzadzeniach mobilnych. Posiada również rozbudowane statystki sprzedażowe.

BushTaxi

Bush Taxi

Sklep z częściami do samochodów terenowych

bush

Sklep internetowy zaprojektowny przez grafika. Został wdrożony przez naszą firmę do systemu CMS PrestaShop. Sklep posiada rozbudowaną wyszukiwarkę produktów opartą na 6 krokach dojścia do zamierzonego produktu. Ponadto posiada klasyczną wyszukiwarkę po wprowadzonej frazie. Sklep posiada wersje 4k, desktop, tablet oraz smartfon. Sklep jest zintegrowany z programem magazwynowym Subiekt przez co zamówienia złożone w sklepie błyskawicznie pojawiają się w programie magazynowym.

patrioty

Patrioty

Sklep z odzieżą patriotyczną

patrioty

Największy sklep z odzieżą patriotyczną. Sklep został zaprojektowny przez grafika i wdrożony przez naszą firmę. Jest w pełni responsywny, posiada wiele dodatkowych funcjonalnosci jak: opóźnione ładowanie zdjęć w celu przyspieszenia działania strony, moduł sprawdzenia terminu dostawy czy powiadomienia mailowego kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

offrame

Off-frame

Sklep galerii sztuki współczenej

off

Sklep galerii sztuki współczenej. Został zaprojektowany przez grafika a następnie wdrożony przez naszą firmę do systemu PrestaShop. Sklep został wyposażony w możliwość dodawania wydarzeń oraz aktualności. Jest zopmtymalizowany pod kątem szybkosic dzialania oraz wyswietlania na urzadzenaich mobilnych.

automax

Automax Polska

Platforma biznesowa

automax

Automax to Platforma B2B dla klientów biznesowych jednego z największychkszych dystrybutorów akcesoriów samochodowych w Polsce oraz Słowacji. Ceny są widoczne wyłacznie dla zarejstrowanych i zalogowanych klientów, którzy mogą składać zamówienia w przeznaczonym specjalnie do tego panelu klienta. Zamówienie jest automatycznie przesyłane do programu magazynowego Optima, z którym platrofma jest dwustronnie zintegrowana. Platrofmę B2B wyposażono w interaktywną mapę, liczne animacje oraz dedykowany formularz kontaktowy. Automax dostosowano do obsługi urządzeń mobilnych oraz wysokich rodzielczości 4k.

xsport

X-Sport

Sklep Internetowy

xsport

Sklep ze sprzętem sportowym. Sklep zaprojektowano w oparciu o poprzednią wersję PrestaShop. Posiada wbudowany newsletter, jest odpowiednio zoptymalizowany dla wyświetlania na urządzeniach typu table i smartfon praz ma semantyczny kod przygotowany pod pozycjonowanie.

heute

Heute

Sklep Internetowy

heute

Sklep internetowy największego na świecie producenta maszyn do czyszczenia obuwia - Heute. Sklep oparto o platrofmę ClickShop w serwis home. Produkty posiadają rozbudowane atrybuty, jest możliwość szybkich zakupów, Sklep posiada wyszukiwarkę oraz formularz do kontaktu.

Vello

Vello

Sklep z osłonami okiennymi

Vello

Sklep z osłonami okiennymi. Sklep został wyposażony w rozbudowany konfigorator produktu. Cena wyliczana jest na podstawie wielu zmiennych: 1) typ montażu 2) grupa wybranej tkaniny 3) wprowadzonych wymiarów z zaogrąglaniem do góry. Sklep został zopmtymalizowany pod kątem szybkośći działania osiągając wynik powyżej 90/100 w google page speed insignt.

lifan

LifanPower

Sklep Internetowy

lifan

Sklep internetowy z silnikami wyłącznego dystrybutora w Polsce asortymentu marki Lifan. Sklep pozwala na składanie szybkich zamówień bez konieczności rejestracji, ma wbudowany panel zarządzania zamówienia dla klienta. Dodatkowo posiada rozbudowane zaplecze, zabezpieczony formularz kontaktowy oraz newsletter. Sklep dostosowano do wyświetlania na mobilnych urządzeniach oraz odpowiednio zabezpieczony przez certyfikat SSL. Ponadto wykonano przyspieszenie sklepu w oparciu o najnowsze moduły optymalizacji i standardy wytyczone przez google.

lobby

LobbyFlor

Sklep ze sztucznymi kwiatami

lobby

Sklep internetowy ze sztucznymi roślinami. Został oparty o platformę Woocommerce. Została wbudowana możliwość wyceny niektórych roślin - które są dostępne na zamówienie klienta. Sklep został zoptymalizowany pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych, zoptymalizowany pod kątem szybkości działania oraz wstępnie przygotowany pod pozycjonowanie.