Zyskaj nowe oblicze w sieci

Strony internetowe - Tworzenie i pozycjonowanie stron Radom

strony internetowe Radom

Jesteś przedsiębiorcą z Radomia lub okolic i szukasz doświadczonej firmy, która wykonuje profesjonalne strony internetowe? Świetnie trafiłeś! JR-Software to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca nowatorskie rozwiązania programistyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw na terytorium aglomeracyjnym miasta Radom.

Wielu przedsiębiorców boryka się z problem właściwego dotarcia do klientów, właściwego zaprezentowania swojej oferty oraz zbudowania atrakcyjnej przyciągającej oko identyfikacji wizualnej swojej firmy.

Odpowiednio przemyślane i zaprojektowane strony internetowe stają się rdzeniem działalności każdej profesjonalnie zarządzanej firmy. Klienci chętniej odwiedzają takie strony a co za tym idze, częściej wybierają ofertę firmy, która możemy im zaoferować skuteczniejsze, bardziej intuicyjne dotarcie do interesującej oferty.

Strony internetowe bywają odbierane różnie, w zależności też od tego, do jakiego klienta trafiają, dlatego ważne jest ich zaprojektowanie tak, aby wpisywały się w oczekiwania docelowej grupy klientów.

Na etapie badania docelowej grupy specjaliści od UX starają się odpowiedzieć na kilka lub kilkanaście kluczowych pytań, które wpływają na to jak strony internetowe są postrzegane przez użytkowników, do pytań jakie najczęściej zadają nam specjaliści od UX są:

 • czy projektowane przez Państwa strony internetowe zawierają czytelną czcionkę poprawnie obsługującą polskie znaki?
 • czy strony internetowe, które Państwo wykonują mają intuicyjnie rozmieszczone elementy, o odpowiedniej wielkości, tak aby klikając na urządzeniach mobilnych elementy aktywne były odpowiednio duże a co za tym idzie wygodne w obsłudze?
 • czy stworzone przez Państwa strony internetowe mają odpowiednią dla danej tematyki kolorystykę i czy paleta kolorów była ustalana ze specjalistą od UX?
 • czy wykonywane przez Państwa strony internetowe działają odpowiednio szybko, tak aby nie zniechęcać użytkowników poprzez zbyt długie ładowanie podstron, zdjęć i skryptów na stronie?
 • czy strony internetowe, które Państwo tworzą wyświetlają się poprawnie na urządzeniach mobilnych typu smarfon oraz tablet?
 • czy biorą Panowie również lokalizację pod uwagę? Użytkownicy miast takich jak Radom mogą mieć inne oczekiwania wobec aplikacji miejskiej niż mieszkańcy innych miast.
 • czy tworzone przez Państwo strony internetowe są odpowiednio zabezpieczone przez protokoły szyfrowania danych?
 • czy strony internetowe, które Państwo wykonują są odpowiednio zabezpieczone od strony prawnej - chodzi o przepisy o RODO?

Odpowiedź na postawione pytanie w przypadku firmy JR-Software zawsze brzmi TAK! Projektowane przez nas strony internetowe są zawsze wykonywane z największą starannością, dbałością o detale oraz podejściem pro-klienckim na co w firmie JR-Software kładziemy szczególny nacisk. Zależy nam na tym aby wszystkie tworzone przez nas strony internetowe były wykonane z myślą o właściwej grupie klientów, intuicyjne, szybkie i przyjemne w obsłudze - to nasze głowne cele, które nigdy nie schodzą z naszej tablicy priorytetów w trakcie projektowania. Dlatego też jako firma z doświadczeniem oraz zbudowaną siecią zadowolonych klientów (głównie z aglomeracji miasta Radom ) budujemy przewagą konkurencyjną przez jakość w stosunku do ceny.

Nasze podejście pro-klienckie staramy się podkreślać na każdym kroku dlatego oferujemy możliwość spotkania się z naszym pracownikiem w cztery oczy i przedyskutowania szczegółów współpracy na terenie miasta Radom oraz okolic. Zdajemy sobie sprawę z gąszczu nowych informacji trafiających do Państwa wraz z całym procesem wytwarzania oprogramowania, dlatego robimy co w naszej mocy by uprościć ten proces . Spotkanie z naszym przedstawicielem zwykle rozwiewa wątpliwości i prowadzi do wykreowania jasnego i spójnego planu działania.

Na początku ustalamy priorytety działalności, grupę klientów, schemat organizacji strony, podstawowe funkcjonalności oraz z myślą o pozycjonowaniu strony internetowej w przyszłości określamy zasięg pozycjonowania - czy strona ma być pozycjonowana wyłącznie dla miasta Radom czy dla całego województwa mazowieckiego lub całej Polski.

Po określeniu podstawowych potrzeb klienta przechodzimy do określenia funcjonalności, jakie ma zawierać budowana strona internetowa. Do najczęściej spotykanych i wymienianych wśród klientów funkcjonalności, które okazują się potrzebne na wizytówkach w sieci dla małych i średnich firm to:

 • slider na stronie głównej
 • formularz kontaktowy
 • wielopoziomowe menu strony
 • podstrona z opisem działalności
 • podstrona z ofertą firmy
 • formularz rezerwacji
 • integracje z zewnętrznymi programami
 • opcja wielojęzyczna
 • animacje na stronie głownej
 • banery reklamowe
 • katalogi produktów
 • system zarządzania treścią
 • mapa z adresem firmy
 • film w tle strony głównej

Oczywiście na etapie konsultacji z klientem pojawiają się też mniej standardowe potrzeby, które również w większości przypadków realizujemy, lub proponujemy podobne rozwiązanie - często szybsze a co za tym idzie atrakcyjniejsze cenowo dla naszych klientów.

O ile większość wymienionych punktów wydaje się być jasna dla większości użytkowników stron internetowych nie mających styczności z ich wytwarzaniem o tyle CMS, może dla wielu z nas wydawać się zagadkowym pojecięm. A więc czym właściwie jest ten CMS? Nie jest to nic innego jak platforma zintegrowana ze stroną internetową do moderowania jej designem, tekstem czy położeniem elementów. W tym momencie wystarczy rzucić magiczne słowo - Wordpress i chyba wówczas większości z nas dużo się rozjaśnia. Na przykładzie Wordpressa mamy możliwość instalacji na naszej stronie darmowych dodatków, prowadzenie w łatwy i przyjazdy sposób bloga, łatwe i szybkie dodawane nowych zakładek oraz wiele innych rozwiązań ułatwiających pracę z zarządzaniem treścią. Proszę sobie wyobrazić takie same modyfikacje, ale z tym, że każdy najmniejszy szczegół musieliby państwa modyfikować w kodzie strony lub zatrudnić kolejnego informatyka. Duże łatwiej pracować, prawda?

strony internetowe Radom

W sferze technicznej warto nadmienić, że wszystkie tworzone strony internetowe przez JR-Sofrware są responsywne co w praktyce znaczy, że dostosowują swój wygląd do rozdzielczości wyświetlacza. To znaczy, że strona będzie wyglądać trochę inaczej na laptopie, trochę inaczej na tablecie i trochę inaczej na telefonie - to rozwiązanie jeszcze kilka lat temu traktowane jako nowość - dziś jest standardem. Każda, nawet najprostsza strona tworzona w dzisiejszych czasach powinna zawierać tą funkcjonalność. Rozwiązanie jest o tyle dobre, że po prostu na urządzeniach o mniejszych ekranach dotykowych wygodniej nią nawigować - co akurat było zmorą starych stron, które były bardzo nieprzyjemne w obsłudze na smartfonach. Jako opcję standard ( w wielu firmach jest to rozwiązanie premium ) oferujemy dostosowanie wizytówki do rozdzielczości 4k. Każda wykonywana przez na strona internetowa przechodzi testy na wysokich rozdzielczościach.

Jeśli chodzi o wspomniany wcześniej system zarządzania treścią to możliwości jest bardzo wiele. Często oferujemy wykorzystanie popularnego Wordpressa. CMS ten zyskał popularność głównie dlatego, że ma domyślnie wbudowany blog, którego prowadzenie wpływa pozytywnie na pozycjonowane strony internetowe oraz dodatkowo chyba największą ilość darmowych wtyczek. Zarządzanie stroną na Wordpressie może nie wydawać się na tyle intuicyjne co na innych CMS z wbudowanymi systemami WYSWIG ale na szczęście za dodatkową opłatą istnieje możliwość doinstalowania takiego page buildera o nazwie Bakery. Dzięki temu rozwiązanie Wordpress staje się jednym z najlepszych systemów zarządzania treścią, jakie są dostępne na rynku.

Do innych popularnych systemu tego typu należy zaliczyć również Joomla i OpenCMS. Zaletą systemu Joomla jest spora liczba natywnie wbudowanych modułów oraz prosty builder, natomiast OpenCMS charakteryzuje się lekkością więc będzie działał szybko nawet na kiepskich serwerach.

Tworzone przez nas strony internetowe dostosowujemy do najbardziej popularnych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku. Każda przeglądarka ma swoje unikalne rozwiązanie wpływające na wyświetlanie, dlatego też istotne jest by użyty kod był uniwersalny i dopasowanych do wszystkich możliwych przeglądarek. Nieuwzględnienie tej istotnej sprawy może skutkować tym, że ostatecznie strona w Chrome będzie wyglądać dobrze, a już np. w Firefox pojawią się błędy. Przeglądarki do jakich dostosowujemy strony internetowe to: Chrome, Edge, Firefox, Safari, Opera, IE.

Kolejną bardzo ważną kwestią jest design strony. Tutaj mamy szczęście, że współpracujemy z jednym z najlepszych grafików projektującym strony internetowe w Radomiu Nie tylko nas zaskakuje jakość wykonywanych grafik oraz spójność tworzonych szablonów. Zaskoczenie oczywiście na plus są również nasi klienci, jak estetycznie i przyjemnie dla użytkownika można rozwiązać niektóre zadagadnienia projektowe. Dla zainteresowanych klientów udostępniamy portfolio naszego grafika.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Radom do nawiązania współpracy z naszą firmą, gwarantujemy jakość i satysfakację. Zespół JR

zobacz nasze prace

przykłady stron wykonanych przez nas

dmexpo

DM Expo

Targi w Poznaniu

dmexpo
pozycjonowanie stron radom

Carmas

Wypożyczalnia samochodów

carmas
pozycjonowanie stron radom

EloBoost24h

Gry internetowe

strony internetowe radom
busybus

Busybus

Wynajem busów

foto

Zarabiaj z nami

Sklepy internetowe Radom - projektowanie i pozycjonowanie

sklepy internetowe radom

Chciałbyś otworzyć swój własny sklep internetowy? Chciałbyś, aby Twój nowy sklep internetowy był przejrzysty, przyjazny dla użytkownika, wyświetlał się właściwie na wszystkich urządzeniach oraz dobrze pozycjonował się w wyszukiwarkach internetowych? Zapewne dlatego szukasz firmy z Radomia lub okolic, która profesjonalnie tworzy nowoczesne sklepy internetowe. Idealnie trafiłeś! JR-Software to mazowiecka firma doświadczona na wielu płaszczyznach w wytwarzaniu nowatorskiego oprogramowania związanego z handlem w internecie.

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, od czego tak naprawdę zacząć tworzyć sklep internetowy. Kluczowym problemem z jakim muszą się mierzyć już na samym początku swojej przygody z e-biznesem to relatywnie szybkie dotarcie do odpowiedniej i jak największej grupy klientów.

Dlatego tak ważne jest, aby ich e-biznes już na samym początku był odpowiednio dopracowany i skierowany na klienta - w tej branży nie ma czasu na długi wdrażanie i poprawki. Liczy się każdy dzień, bo każdy kolejny dzień to kolejne możliwości sprzedaży, które umykają, kiedy sklepy internetowe nie działa jak należy lub nie wyświetla się jak jak powinno.

Zdając sobie sprawę z wielu trudności jakie pojawiają się na początku działalności postanowiliśmy uprościć proces komunikacji i przekazywania informacji pomiędzy naszą firmą a klientem. Uzupełnienie dedykowanego formularza znacznie rozjaśnia nam programistom cele i założenia przedsiębiorcy natomiast dla samych przedsiębiorców są swoistym wdrożeniem do świata sprzedaży internetowej. Często prowadzi to do zmiany spojrzenia na kwestię tego co można wykonać, jeśli chodzi o mechanizm działania, rozmieszczenie elementów czy nowe dodatkowe funkcjonalności.

Jak zaobserwowaliśmy na przestrzeni ostatnich kilku lat lokalni przedsiębiorcy coraz większy nacisk kładą nowoczesne rozwiązania, szukają innowacji oraz chcą iść z duchem czasu. Dlatego, tez coraz częściej pytają nas o sklepy internetowe, aplikację czy dedykowane oprogramowanie.

Nie bez znaczenia jest lokalizacja i wyzwania jakie stawia lokalny rynek usług. Na przykład Radom to ogromny rynek jeśli chodzi o możliwości sprzedaży. Aglomeracja licząca ponad dwa miliony mieszkańców daje niemal nieograniczone możliwości zarabiania na handlu internetowym. Zdobycie klientów jeszcze nigdy nie było tak łatwe odkąd w niesamowitym tempie rozwinął się internet częściowo prowadząc do przeniesienia sprzedaży ze sklepów stacjonarnych do tych internetowych.

Sklepy internetowe a sklepy stacjonarne

Jakie zatem przewagi kryje handel internetowy nad handlem tradycyjnym? Sklep internetowy daje wiele korzyści w porónaniu do tradycyjnego handlu. Do najczęściej wskazywanych przez specjalistów od e-commerce należy zaliczyć:

 • obniżenie kosztów obsługi
 • zdecydowanie większa automatyzacja zamówień
 • możliwość realizacji wielu zamówień równocześnie
 • obniżenie ryzyka związanego z zatrudnieniem większej liczby pracowników do obsługi
 • możliwość sprzedaży w całej Polsce lub na całym świecie.
 • sklepy internetowe dają możliwość handlu w różnych walutach - automatycznie przeliczają kursy walut.
 • możliwość obsługi klientów w wielu zagranicznych językach dzięki automatycznym modułom tłumaczeń
 • sklep internetowy może być również programem magazynowym

Sklepy internetowe a portale aukcyjne

To tylko jedne z wielu przewag sklepu internetowego nad sklepem stacjonarnym. Czy jednak naprawdę konieczne jest by posiadać własny sklep internetowy skoro można handlować przez allegro ebay czy inny tego typu portal? Odpowiedź jest bardzo prosta: zdecydowanie tak! Każda licząca się na rynku firma handlowa oferuje co najmniej od kilku lat sprzedaż internetową. Jest to podstawa działalności lub uzupełnienie sprzedaży dla sklepu stacjonarnego. Każda profesjonalna firma przeniosła w już w całości lub częściowo swoją sprzedaż do sieci. Nie da się porównać własnej bezprowizyjnej sprzedaży do zewnętrznych portal sprzedażowych. Do licznych przewag jakie daje własny sklep internetowy nad handlem na portalach aukcyjnych należy zaliczyć:

 • ustalanie własnej polityki sprzedaży
 • brak ograniczeń co do sposobów płatności
 • brak ograniczeń co do używanych walut
 • brak ograniczeń co do sposobów wysyłki
 • możliwość rejestracji stałych klientów
 • możliwość prowadzenie newslettera, bloga
 • możliwość dynamicznego tłumaczenia czego portale jak allegro nie oferują
 • możliwość połączenia z zewnętrznym programem magazynowym

Nowoczesny sklep internetowy - jakie funkcjonalności?

Jeśli już ustaliliśmy, że każdy liczący się przedsiębiorca tak naprawdę potrzebuje sklep internetowy pozwolimy sobie przedstawić Państwu funkcjonalności, jakie na etapie omówienia działania sklepu oferujemy naszym klientom. W zalezności od charakterystyki prowadzonej działalności pewne rozwiązania mogą być niezbędne, inne z kolei przydatne a inne zwyczajnie niepotrzebne. Oto zbiór cech, jakie najczęściej posiadają sklepy projektowane przez firmę JR-Sofrware:

 • slider z produktami
 • kategorie produktów
 • produkty z wariantami
 • audio dla produktu
 • produkt wirtualny np. PDF lub MP3
 • logowanie dla klienta
 • historia zamówień dla klienta
 • szybkie zakupy bez rejestracji
 • widoczność cen wyłącznie dla zalogowanych użytkowników
 • dostosowanie do przepisów RODO
 • statystki sprzedaży dla administratora
 • rabaty na produkty
 • moduł zapisania się do newslettera
 • porównywarka produktów
 • dodawanie produktów do ulubionych
 • kody rabatowe na produkty
 • okienko popup z promocją
 • odliczanie do końca promocji na dany produkt
 • formularz kontaktowy
 • wielopoziomowe menu strony
 • podstrona z opisem działalności firmy
 • moduł zmiany waluty
 • formularz rezerwacji dodatkowych usług
 • integracje z zewnętrznymi programami magazynowymi
 • moduł wielojęzyczności - tłumaczenie dynamiczne lub ręczne
 • animacje, przejścia, gradient
 • banery z reklamami
 • postrony z katalogiem produktów
 • galeria zdjęć produktu
 • moduł płatności przy odbiorze
 • moduły płatności internetowych np. przelewy24, payu
 • dostawa kurierem, obiór w paczkomatach
 • mapa na stronie ze sklepami stacjonarnymi
 • blog z aktualnościami
 • proces zamawiania produktu rozbity na kilka etapów
 • proces zamawiania na jednej stronie
 • statystyki porzuconych koszyków
 • wyszukiwarka produktów po słowach kluczowych
 • wyszukiwarka produktów po kategoriach
 • wyszukiwarka produktów po markach producentów
 • moduł polecanych produktów
 • moduł najczęściej kupowanych produktów
 • moduł nowych produktów
 • moduł produktów w promocji
 • zabezpieczenie strony porotokołem https
 • chat wbudowany w sklep internetowy
 • film w tle strony
 • RWD - automatyczne dostosowywanie sklepu do urządzeń mobilnych