Pozwól klientom znaleść się w internecie

Strony internetowe dla firm Warszawa

tworzenie stron www Warszawa
właśnie w ten sposób zakodujemy Twoją nowoczesną wizytówkę w sieci

img class="show-image FadeIn animated start"

Razem możemy stworzyć coś niesamowitego!

Szukasz kogoś kto profesjonalnie zaprojektuje i wykona dla Ciebie stronę lub sklep internetowy? Jesteś przedsiębiorcą z Warszawy, który chce się wyróżnić na tle konkurencji? Dobrze trafiłeś! Szukamy klientów, którzy tak jak my chcą osiągnąć wiele i odnosić sukcesy w swojej branży. Razem rozwiniemy Twoją firmę gdyż zawsze staramy się znaleźć optymalne i najlepsze rozwiązania, a dobra relacja z klientem jest dla nas priorytetem. Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą projektujemy estetyczne i bardzo intuicyjne strony internetowe dla firm oraz sklepy zapewniając przy tym spójną dla Państwa firmy identyfikację wizualną. Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów, odpowiednio zaprezentować się w Internecie oraz znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google – firma JR-Software to świetny wybór!

Tworzymy strony internetowe dla firm z dużymi ambicjami!

Profesjonalna strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. To ona w dużym stopniu decyduje czy klient wybierze właśnie Ciebie i to dzięki niej jesteś w stanie dotrzeć do większej liczby nowych klientów. Swoje produkty i usługi możesz sprzedawać i prezentować na niej całą dobę, przez co nie musisz aktywnie angażować się w kontakty z klientami cały czas. Na dobrze i przejrzyście zaprojektowanej stronie internetowej Twój klient bez problemu znajdzie wszystkie niezbędne i potrzebne mu informacje. Zespół JR-Software kładzie szczególny nacisk na to, aby tworzone strony były łatwe i szybkie w obsłudze, intuicyjne, wykonane z dbałością o każdy szczegół i trafiały idealnie w potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Podejmuje się także takich usługi jak modernizacja i aktualizacja stron internetowych.

Projektowane przez nas strony internetowe dla firm są responsywne a więc dopasowują swój wygląd do rozdzielczości wyświetlacza. Dzięki temu będzie bardzo dobrze prezentować się zarówno na wyświetlaczu telefonu jak i na ekranie komputera. Kolejnym istotnym aspektem jest to, że dostosowujemy zaprojektowane przez nas strony internetowe do dostępnych przeglądarek internetowych takich jak: Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Edge czy Internet Explorer. Dlaczego to jest takie ważne? Ponieważ każda z tych przeglądarek ma swoje unikatowe rozwiązanie, które znacznie wpływa na wyświetlanie danej strony. Użyty kod musi być uniwersalny i dopasowany do wszystkich przeglądarek, w przeciwnym wypadku może okazać się, że strona, która wyświetli się dobrze w Chromie, będzie miała błędy po otwarciu w Operze. Poza tym współpracujemy z dobrym grafikiem, który dba o spójność i estetykę tworzonych grafik. Jeśli chodzi o CMS czyli platformę zintegrowaną ze stroną internetową w celu zarządzania treścią, grafikami i położeniem elementów oferujemy strony oparte na najpopularniejszej z nich, czyli Wordpressie, ale projektujemy również strony oparte na Open CMS czy CMS Joomla.

Sklepy internetowe oraz SEO to idealna inwestycja w dzisiejszych czasach!

Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych opartych na systemach CMS takich jak: PrestaShop, Magento, Woocommerce czy ClickShop. To który z nich będzie rozwiązaniem idealnym zależy od kilku czynników takich jak ilość produktów, wbudowane funkcje czy planowane koszty. Najpopularniejszy z nich PrestaShop idealnie sprawdzi się jeśli oferujesz od 500 – 10000 produktów, ma wygodny i łatwy w obsłudze interfejs, dużo przydatnych wtyczek oraz możliwość stworzenia responsywnej witryny, która świetnie sprawdzi się na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo nasze strony jak i sklepy internetowe projektujemy z myślą o pozycjonowaniu SEO, aby ułatwić ich odnalezienie w wyszukiwarce Google i to na jak najwyższej pozycji. Dzieje się tak dzięki wpisaniu do wyszukiwarki odpowiednich słów kluczowych, które określają Twoje produkty lub usługi. Jeśli Twoja strona jest odpowiednio pozycjonowana to po ich wpisaniu pokaże się w TOP 5 w Google i Twój potencjalny klient dotrze do Ciebie zdecydowanie łatwiej i szybciej.

Modernizacja i Aktualizacja stron internetowych

Do tego oferujemy również usługi takie jak: modernizacja i aktualizacja stron internetowych lub naprawy zawirusowanych stron czy sklepów internetowych oraz bez problemu napiszemy potrzebne regulaminy i politykę prywatności. Wszystkie oferowane przez nas strony są także odpowiednio zabezpieczone przez instalację certyfikatów SSL na serwerze klienta. Współpracujemy z doświadczonym grafikiem oraz copywriterem, dzięki czemu oferujemy kompleksową ofertę naszych usług. Zapraszamy wszystkich z Warszawy i okolic do współpracy z nami i stworzeniu wspólnie czegoś na najwyższym poziomie, gwarantując satysfakcję i profesjonalizm naszych usług. Zespół JR-Software


portfolio JRSofrware

przykładowe realizacje stron i sklepów internetowych

BushTaxi tworzenie stron internetowych

Bush Taxi Sklep

części do samochodów terenowych

BushTaxi sklepy internetowe
pozycjonowanie stron internetowych

Sklep Vello

Sklep z osłonami okiennymi

Vello sklepy internetowe
Patrioty tworzenie stron internetowych

Patrioty sklep internetowy

Odzież patriotyczna

Patrioty sklepy internetowe
Heute tworzenie stron internetowych Kielce

Heute sklep internetowy

maszyny do czyszczenia obuwia

Heute sklepy internetowe