Sprzedawaj w internecie

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Kraków

właśnie tak zaprogramujemy Twój nowy sklep

img class="show-image lightSpeedIn animated"

sklepy internetowe Kraków

Chcesz rozpocząć sprzedaż w Internecie? Jesteś z Krakowa lub okolic i szukasz doświadczonej, profesjonalnej firmy, która stworzy dla Ciebie nowoczesny sklep internetowy? Jesteś w dobrym miejscu! JR-Software tworzy funkcjonalne i proste w obsłudze sklepy internetowe dopasowane do branży i potrzeb każdej firmy. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta oraz to, aby stworzony przez nas sklep internetowy przyczynił się do pozyskania jak największej liczby kupujących i generował coraz wyższe wyniki sprzedaży. Tworzymy również estetyczne i intuicyjne strony internetowe, które z powodzeniem będą wizytówką i również pomogą przyciągnąć nowych klientów. Jeśli zależy Ci więc na pokazaniu się w Internecie, zdobyciu dużego zainteresowania oraz wypozycjonowaniu się w wyszukiwarce Google to JR-Software pomoże Ci w realizacji tych celów.

Sklep internetowy – co nas wyróżnia na tle innych

Każdy sklep internetowy posiada swoją indywidualną szatę graficzną i jest tworzony na własność, tak, aby nie trzeba było płacić żadnych opłat abonamentowych. Chcemy, aby zaprojektowany przez nas sklep był przede wszystkim przejrzysty i łatwy w obsłudze oraz dopasowany do branży i usług klienta. To oczekiwania i gust klienta wsparty przykładami innych stron i stron internetowych pozwala uzyskać najbardziej optymalne rozwiązanie. Na etapie projektowania sklepu zajmujemy się wszystkimi aspektami. Dzięki współpracy z doświadczonym grafikiem i copywriterem dostarczamy unikalnych treści oraz dbamy o spójną identyfikacje wizualną firmy. Zoptymalizujemy sklep pod kątem pozycjonowania i dzięki unikalnym treściom, odpowiednim nagłówkom i wielu innych pracach optymalizacyjnych będziemy w stanie umieścić stronę w

TOP 5 w wyszukiwarce Google. Poza tym nasze sklepy internetowe są responsywne, co oznacza, że są dopasowane również do urządzeń mobilnych takich jak telefony czy tablety, dzięki czemu każdy klient może dokonać zakupu w wygodnym dla niego czasie z dowolnego miejsca na ziemi.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy projekcie sklepu internetowego? Na pewno na to czy ma takie funkcje jak możliwość zakupów bez rejestracji oraz łatwe i szybkie filtrowanie produktów. Są też funkcje, które pozwolą wyodrębnić grupę klientów, którym chcemy np. zaoferować inną cenę lub możliwość skorzystania z kuponów czy kodów rabatowych albo dodać możliwość komentowania i oceniania poszczególnych produktów. Kolejnym ułatwieniem dla klienta będzie możliwość płatności on-line a więc podłączenie płatności PayPal, DotPay czy PayU oraz odpowiednie wsparcie części wysyłkowej, tak aby klient miał do wyboru przynajmniej trzy opcje dostarczenia do niego wybranego produktu. Możemy również zaoferować przygotowanie sklepu pod rynki zagraniczne mając na uwadze obsługę sklepu w wielu wersjach językowych oraz wprowadzenia dowolnej liczby walut. Dodatkowo taki sklep będzie z automatu przełączał i konwertował ceny w poszczególnych walutach, dzięki czemu nie będzie potrzeby martwić się każdego dnia o zmianę kursu.


portfolio JRSofrware

przykładowe realizacje stron internetowych

BushTaxi tworzenie stron internetowych Kraków

Bush Taxi Sklep

części do samochodów terenowych

BushTaxi sklepy internetowe Kraków
Patrioty tworzenie stron internetowych Kraków

Patrioty sklep internetowy

Odzież patriotyczna

Patrioty sklepy internetowe Kraków
Heute tworzenie stron internetowych Kraków

Heute sklep internetowy

maszyny do czyszczenia obuwia

Heute sklepy internetowe Kraków
Vello tworzenie stron internetowych Kraków

Sklep Vello

Sklep z osłonami okiennymi

Vello sklepy internetowe Kraków
Rozkręć swój biznes w sieci

Postaw na lata doświadczenia i wysoką jakość usług

Projektowane przez nas sklepy internetowe są oparte na systemach CMS takich jak: PrestaShop, WooCommerce, Magento czy ClickShop. To w oparciu, o który CMS zostanie stworzony sklep będzie zależało od różnych czynników takich jak: ilość produktów, które mają być zamieszczone na stronie internetowej, ilość dostępnych funkcji, przydatnych wtyczek oraz łatwość i szybkość obsługi interfejsu. Najpopularniejszy z nich WooCommerce jest prosty, intuicyjny i ma szereg wtyczek oraz modułów, ale sprawdzi się tylko dla stron z niedużą ilością produktów. Natomiast, jeśli mamy w ofercie już kilka czy kilkanaście tysięcy produktów lepiej sprawdzi się sklep w oparciu o Magento, który jest bardzo elastyczny, ma sporo funkcjonalności i łatwo go zoptymalizować pod kątem SEO.

Poza projektowaniem i tworzeniem stron i stron internetowych świadczymy również usługi w zakresie modernizacji już istniejących. Zdiagnozujemy i naprawimy witrynę w przypadku zawirusowania oraz zadbamy o zabezpieczenia na serwerze klienta poprzez instalację odpowiednich certyfikatów SSL. Naszą mocną stroną jest również pomoc w promocji sklepu i strony internetowej poprzez pozycjonowanie ich w wyszukiwarce Google. Składa się na to całkowita optymalizacja pod kątem SEO, unikalne treści na stronie, prowadzenie bloga czy zdobywanie linków na innych stronach internetowych. Choć są to działania, które nie przynoszą efektów od ręki i są czasochłonne z czasem przekładają się na rozwój całej działalności i pozyskanie wielu nowych klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pozyskaniu grona zadowolonych klientów gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość naszych usług. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic zapraszamy do współpracy i zapewniamy nowoczesne rozwiązania programistyczne, elastyczność, wsparcie oraz konkurencyjne ceny. Zespół JR-Software