najlepsza oferta na rynku

Strony internetowe - Cena już od 999zł netto!

 • ▸ Intuicyjny panel do zarządzania stroną
 • ▸ Strona dostosowana do urządzeń mobilnych, tabletów, desktopów i 4K
 • Jednorazowa opłata lub strona w abonamencie
  ( od 99zł/mies)
 • ▸ Teksty i zdjęcia przygotujemy za Ciebie
 • ▸ Utworzenie skrzynek mailowych dla strony GRATIS
 • ▸ Najlepszy hosting na rynku (wsparcie 24h, czat)
 • ▸ Domena .pl 1 rok GRATIS
 • ▸ Strona internetowa zbudowana z myślą pozyskiwaniu klientów z internetu (gotowa do pozycjonowania i nastawiona na konwersję)
 • Zniżka 25% na wykonanie strony dla firm, które zdecydują się na usługę pozycjonowania lub kampanii reklamowej Google Ads w firmie JR-Software


języki programowania, biblioteki, frameworki

Technologie w jakich pracujemy

Technologie, które wykorzystujemy należą do tych najbardziej sprawdzonych na rynku. Nasz zespół programistów stanowi zgrany team z kompleksową wiedzą w zakresie projektowania i programowania stron i aplikacji internetowych, możemy pochwalić się obsługą następujących technologii:

Sprzedawaj w internecie

Stwórz z nami optymalną, jedyną w swoim rodzaju stronę internetową

właśnie tak zaprogramujemy Twoją nowiutką stronę internetową

div class="containter show"

Jak wiemy profesjonalna strona internetowa jest czymś niezbędnym w dzisiejszym świecie. To nie tylko wizytówka firmy dzięki, której klient ma możliwość zdecydować czy wybierze właśnie Ciebie, ale to tutaj swoje produkty i usługi możesz sprzedawać i prezentować przez całą dobę. Poza tym na optymalnej, przejrzystej i dobrze zaprojektowanej stronie internetowej Twój klient bez problemu znajdzie wszystkie niezbędne i potrzebne mu informacje. Nasz zespół myśląc nieszablonowo dba o każdy szczegół tworzonego projektu tak, aby strony były łatwe i szybkie w obsłudze, intuicyjne oraz zgodnie z naszą misją - bardzo nowoczesne i trafiające w oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Oferowane przez nas strony dopasowują się do automatycznie do istniejących przeglądarek typu: Chrome, Mozilla Firefox, a odpowiednio dobrany CMS pomoże w zarządzaniu i usprawnieniu treści zamieszczonych na witrynie. To z kolei wpłynie na poprawę efektywności strategii marketingowej. Strony, które oferujemy są oparte na najpopularniejszych CMS-ach, czyli Wordpress, Open CMS czy CMS Joomla. Ważne jest, aby Twoja strona oddawała w pełni Twoją markę i miała spójną identyfikację wizualną. Jeśli Twoja firma wymaga wyrafinowanego projektu, który podkreśli jakość i zakres cenowy Twoich produktów, a także Twój indywidualny styl nasz zespół to dla Ciebie osiągnie. Graficy, z którymi współpracujemy dzięki dużemu doświadczeniu sprawiają, że każdy projekt strony jest indywidualny i spersonalizowany oraz dobrany pod oczekiwania i potrzeby klienta. Śledzimy najnowsze trendy, badania rynku z danej branży oraz jakie rozwiązania wdraża konkurencja. To pozwala nam stworzyć niestandardową, jedyną w swoim rodzaju stronę internetową.


ostatnie realizacje

Nasze Portfolio

jaquar

Jaquar

Katalog produktów producenta armatury łazienkowej

jaquar

Strona katalogowa drugiego największego producenta armatury łazienkowej w Indiach. Firma posaida swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Włoszech a od niedawna weszła na polski rynek. Strona zawiera rozbudowany katalog ponad 1000 produktów wraz ze zdjęciami i instrukcjami do pobrania. Strona została wyposażona w przyjazny dla użytkownika system pisania aktualności, wyszukiwarkę produktów, newsletter oraz została zoptymalzowana pod kątem szybkości dziania. Wykonana z myślą o wyświetlaniu na urządzeniach mobilnych, tabletach i desktopach.

automax

Automax Polska

Platforma biznesowa

automax

Platforma B2B dla klientów biznesowych jednego z największych dystrybutorów akcesoriów samochodowych na Słowacji i w Polsce. Ceny widoczne są jedynie dla zalogowanych użytkowników, którzy mogą składać zamówienia w dedykowanym panelu klienta. Złożone zamówienie zostaje automatycznie wysłane do programu magazynowego firmy Comarch, z którym platrofma jest w pełni zintegrowana. Platrofma została wyposażona w interaktywną mapę, formularz kontaktowy oraz rozbudowane animacje. Jest dostosowana do obsługi na urządzeniach mobilnych oraz rodzielczości 4k.

heute

Heute

Sklep Internetowy

heute

Sklep największego producenta maszyn do czyszczenia obuwia na świecie - Heute. Sklep został oparty o platrofmę ClickShop. Produkty zawierają rozbudowane atrybuty, szybkie zakupy, wyszukiwarkę oraz formularz kontaktowy.

lifan

LifanPower

Sklep Internetowy

lifan

Sklep z silnikami spalinowym największego dystrybutora silników spalinowych marki Lifan w Polsce. Sklep umożliwia składanie szybkich zakupów bez rejestracji, posiada panel logowania klienta oraz możliwość subskrybcji. Posiada rozbudowane zaplecze administracyjne, formularz kontaktowy oraz animowany slider. Sklep został dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych oraz odpowiednio zabezpieczony poprzez protokół https. Została również wykonana optymalizacja szybkości działania.

x-sport

X-Sport

Sklep Internetowy

x-sport

Sklep z akcesoriami sportowymi. Sklep zostały zaprojektowany w oparciu o poprzednią wersję z wykorzystaniem systemu CMS PrestaShop co za tym idzie posiada wbudowany newsletter, jest dobrze zoptymalizowany pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych i ma semantyczny kod przygotowany pod pozycjonowanie.

Rozkręć swój biznes w sieci

Dlaczego warto nawiązać współpracę z JR-Software?

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Razem stworzymy coś unikatowego na najwyższym poziomie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz satysfakcję i profesjonalizm oraz wyjątkowość naszych projektów i usług. Oto cechy naszej oferty:

 • ▸Najbardziej kompleksowa oferta na rynku!
 • ▸Piszemy teksty, wykonujemy zdjęcia firmowe, tworzymy grafiki dla strony
 • ▸Stworzymy także spot reklamowy, wizytówki, logo, banery
 • ▸Oferujemy wsparcie prawne - piszemy politykę prywatności, dostosowujemy strony do przepisów RODO
 • ▸Pozycjonujemy strony a także prowadzimy kampanie ADS - zdobywamy dla Ciebie klientów
 • ▸Administrujemy stronami, dbamy o biezpieczeństwo i aktualizację
 • ▸Oferujemy szybki czas realizacji - nawet w 7 dni będzie już działać Twoja nowa strona internetowa zbudowana pod pozyskiwanie klientów
 • ▸Poprowadzimy także Twój fanpage!
 • ▸Szybka pomoc programistyczna - bezpieczne serwery ze wsparciem administracyjnym 24h
 • ▸Najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości