najlepsza oferta na rynku

Strony internetowe Kielce - Cena już od 999zł netto!

  • ▸ Intuicyjny panel do zarządzania stroną
  • ▸ Strona dostosowana do urządzeń mobilnych, tabletów, desktopów i 4K
  • Jednorazowa opłata lub strona w abonamencie
  • ▸ Teksty i zdjęcia przygotujemy za Ciebie
  • ▸ Utworzenie skrzynek mailowych dla strony GRATIS
  • ▸ Najlepszy hosting na rynku
  • ▸ Domena .pl 1 rok GRATIS
  • ▸ Strona internetowa zbudowana z myślą o pozycjonowaniu - zdobywaniu klientów z internetu
  • Zniżka 25% na wykonanie strony dla firm, które zdecydują się na usługę pozycjonowania lub kampanii reklamowej Google Ads w firmie JR-Software


Sprzedawaj w internecie

Strony internetowe Kielce - tworzenie, modernizacja i pozycjonowanie

właśnie tak zaprogramujemy Twój nowy sklep

video loop class="show-video FadeIn animate"

Jeśli trafiłeś na naszą stronę i jesteś z Kielc lub okolic to znaczy, że szukasz kogoś, kto stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę lub sklep internetowy. Oferujemy projekty, dzięki którym nie tylko zaprezentujesz swoje produkty czy usługi na szerszą skalę, ale także wyróżnisz się na tle konkurencji oraz zwiększysz zyski ze sprzedaży swoich produktów lub usług. Szukamy klientów, którzy tak jak my stawiają na wysoką jakość, chcą odnosić sukcesy w swojej branży i stale poszerzać grono swoich klientów. Jesteśmy firmą dysponującą kilkuletnim doświadczeniem a także dużą wiedzą oraz umiejętnościami. Pomożemy znaleźć Ci proste a zarazem optymalne i skuteczne rozwiązania, gdyż poza wysoką jakością stawiamy na dobre relacje z klientem a tworzone przez nas strony internetowe są estetyczne, intuicyjne oraz proste w obsłudze. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej wizytówce Twojej firmy w Internecie, projekcie dobrze działającego sklepu internetowego czy usługach z zakresu pozycjonowania SEO – firma JR-Software to świetny wybór!

Stwórz z nami optymalną, jedyną w swoim rodzaju stronę internetową

Jak wiemy profesjonalna strona internetowa jest czymś niezbędnym w dzisiejszym świecie. To nie tylko wizytówka firmy dzięki, której klient ma możliwość zdecydować czy wybierze właśnie Ciebie, ale to tutaj swoje produkty i usługi możesz sprzedawać i prezentować przez całą dobę. Poza tym na optymalnej, przejrzystej i dobrze zaprojektowanej stronie internetowej Twój klient bez problemu znajdzie wszystkie niezbędne i potrzebne mu informacje. Nasz zespół myśląc nieszablonowo dba o każdy szczegół tworzonego projektu tak, aby strony były łatwe i szybkie w obsłudze, intuicyjne oraz zgodnie z naszą misją - bardzo nowoczesne i trafiające w oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Oferowane przez nas strony dopasowują się do automatycznie do istniejących przeglądarek typu: Chrome, Mozilla Firefox, a odpowiednio dobrany CMS pomoże w zarządzaniu i usprawnieniu treści zamieszczonych na witrynie. To z kolei wpłynie na poprawę efektywności strategii marketingowej. Strony, które oferujemy są oparte na najpopularniejszych CMS-ach, czyli Wordpressie, Open CMS czy CMS Joomla. Ważne jest, aby Twoja strona oddawała w pełni Twoją markę i miała spójną identyfikację wizualną. Jeśli Twoja firma wymaga wyrafinowanego projektu, który podkreśli jakość i zakres cenowy Twoich produktów, a także Twój indywidualny styl nasz zespół to dla Ciebie osiągnie. Graficy, z którymi współpracujemy dzięki dużemu doświadczeniu sprawiają, że każdy projekt strony jest indywidualny i spersonalizowany oraz dobrany pod oczekiwania i potrzeby klienta. Śledzimy najnowsze trendy, badania rynku z danej branży oraz jakie rozwiązania wdraża konkurencja. To pozwala nam stworzyć niestandardową, jedyną w swoim rodzaju stronę internetową.

SEO – klucz do sukcesu

Nasze usługi projektowania stron internetowych oferują również opcję projektowania responsywnego, co oznacza, że wygląd strony zostaje automatycznie dopasowany do rozdzielczości wyświetlacza. To rozwiązanie wspiera użytkowników mobilnych, gdyż ponad 50% ruchu w Internecie pochodzi właśnie od nich, czyli osób korzystających z tabletu lub smartfona do przeglądania stron internetowych. Jest to również najlepsza praktyka dla SEO, ponieważ Google stosuje obecnie indeks mobile-first, co oznacza, że indeksuje i przegląda strony z perspektywy użytkownika mobilnego, a nie stacjonarnego. Jeśli Twoja strona nie obsługuje użytkowników mobilnych, Google dostrzega to i modyfikuje Twój ranking w wynikach wyszukiwania. Może to prowadzić do obniżenia pozycji w rankingu, spychając Twoją witrynę na drugą stronę wyników wyszukiwania i oddalając ją od grupy docelowej. Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania koreluje natomiast z większą widocznością wśród użytkowników z grupy docelowej. Dzięki lepszej widoczności w odpowiednich wynikach wyszukiwania, Twoja witryna może zyskać więcej kliknięć i ruchu od wartościowych użytkowników - co może przełożyć się na więcej wizyt w sklepie, zakupów on-line, zapytań ofertowych i nie tylko. Praca naszego zespołu gwarantuje, że Twoja strona nie tylko dobrze wygląda, ale również dobrze plasuje się w wynikach wyszukiwania. Kiedy konsumenci używają określonych słów kluczowych w swoich wyszukiwaniach, Twoja strona pojawia się w pobliżu górnej części wyników wyszukiwania. Jest to ogromna zaleta, ponieważ 75% użytkowników nie przechodzi obojętnie obok pierwszej strony wyników wyszukiwania - w rzeczywistości większość całego ruchu w wyszukiwarkach przechodzi do pierwszego wyniku wyszukiwania. Współpracujemy z doświadczonym i wyspecjalizowanym copywriterem i dzięki jego doświadczeniu w branżach technicznych i nietechnicznych, możemy stworzyć atrakcyjny tekst, który angażuje i skupia uwagę odwiedzających stronę internetową.


portfolio JRSofrware

przykładowe realizacje stron i sklepów internetowych

BushTaxi tworzenie stron internetowych Kielce

Bush Taxi Sklep

części do samochodów terenowych

BushTaxi sklepy internetowe Kielce
pozycjonowanie stron internetowych Kielce

Sklep Vello

Sklep z osłonami okiennymi

Vello sklepy internetowe Kielce
Patrioty tworzenie stron internetowych Kielce

Patrioty sklep internetowy

Odzież patriotyczna

Patrioty sklepy internetowe Kielce
Heute tworzenie stron internetowych Kielce

Heute sklep internetowy

maszyny do czyszczenia obuwia

Heute sklepy internetowe Kielce
Rozkręć swój biznes w sieci

Dlaczego warto zainwestować w nasze profesjonalne usługi?

W zakres naszych usług poza tworzeniem stron i sklepów internetowych wchodzi również modernizacja lub naprawa zawirusowanych stron czy sklepów oraz napisanie wymaganych regulaminów i polityk prywatności. Wszystkie oferowane przez nas strony są także odpowiednio zabezpieczone przez instalację certyfikatów SSL na serwerze klienta. Jako firma z pełnym zakresem usług dopasowujemy się do Twoich dokładnych potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych. Ta zdolność pozwala nam stworzyć strony internetowe, które pozwolą Twojej firmie dotrzeć do jak największego grona klientów, przekazać im jasne i przejrzyste informacje oraz przyciągnąć wzrok piękną szatą graficzną i spójnym wizerunkiem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich z Kielc i okolic do współpracy z nami. Razem stworzymy coś unikatowego na najwyższym poziomie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz satysfakcję i profesjonalizm oraz wyjątkowość naszych projektów i usług. Zespół JR-Software