Usługi graficzne w Poznaniu

Grafik Poznań

Tworzenie Logo

Pracując od zera, poprzez dyskusje i badania, można odkryć właściwy wygląd i styl logo oraz tożsamości biznesowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku nowych firm i firm rozpoczynających działalność, ponieważ główni rywale mają przewagę nad Tobą. Podsumowując, trzeba będzie szybko nadrobić zaległości! Od wstępnego brandingu po każdy aspekt późniejszego projektowania dla firmy. Dobry branding równa się dobry biznes.

grafik poznań


webdesign grafiki poznań

Web Design

Unikalne, atrakcyjne i w pełni funkcjonalne projekty stron internetowych tworzone od layoutu do pełnej produkcji. Być może Twoja strona już teraz osiąga dobre wyniki w Google. To jednak może nie wystarczyć. Zły projekt może kosztować Cię utratę klientów, którzy są zniechęceni czynnikami, których nie wziąłeś pod uwagę. Projekt może być prostą witryną broszurową lub czymś większym. Może wymagać zaawansowanego rozwoju strony internetowej. JRS Grafik Poznań jest w stanie sprostać temu zadaniu. Może przeprojektowanie strony internetowej będzie bodźcem, którego Twoja firma potrzebuje, aby klienci chętnie się na niej logowali? Będzie ona odzwierciedlać jakość produktu Twojej firmy, podnosząc tym samym standard i postrzeganą wartość.

Grafiki do druku

JR-Software projektuje nośniki drukowane dla wielu branż. Posiada rozległą wiedzę na temat technik druku i zagadnień technicznych. Broszury, ulotki, broszury, reklamy drukowane i wiele innych. Reklamy pocztowe, projektowanie magazynów, reklamy, ulotki. Są to doskonałe sposoby na rozpropagowanie swojej firmy i nawiązanie bezpośredniego kontaktu z klientem. Albo Twoje materiały drukowane zostaną zauważone, albo tracisz czas. Zamiast wyrzucać dobre pieniądze w błoto, dlaczego nie skorzystać z bezpłatnej konsultacji? JR-Sofrware - grafik Poznań. Zapraszamy.


Grafiki do druku Poznań


animowane logo poznań

ANIMOWANE LOGO DLA FIRMY

Animowane logo zwraca uwagę odbiorcy od początku oglądania. Animowane loga są uniwersalne. Wykonane jednorazowo może służyć firmie przez długi czas oraz być wykorzysywane jako intro w wielu miejscach w internecie odnoszących się do Twojej firmy. Często tego typu animowane logo wykorzystywane jest na kanale Youtube lub podobnych portalach. Istotne jest aby animowane logo było spójne z kolorystyką oraz szeroko pojętą identyfikacją Państwa firmy, dlatego na początku zlecenia zbieramy szereg informacji niezbędnych do precyzyjnego wykonania zlecenia. Logo animujemy w 2D a także w 3D. W JR-Sofrware zostaniesz obsłużony kompleksowo w zakresie animowanych grafik w Poznaniu.

Infografiki

Infografika czy wykres animowany to narzędzie do przedstawienia ważnych danych w jak najkorzystniejszy wizualnie sposób. Mówi się, że Infografika "przekazuje więcej niż tysiąc słów". Wytwarzamy infografiki jako część filmów, również jako oddzielne usługi. Być może potrzebujesz infografikę aby przedstawić klientowi lub odbiorcy docelowemu istotne dane w przejrzysty sposób. Te dane możesz potrzebować umieścić na stronie internetowej. Dla osób, kóre posiadają stronę internetową i właśnie tam chcą zamieścić swoją nową infografikę zapewniamy wdrożenie na stronie internetowej gratis. Zapraszamy do współpracy cały Poznań i okolice.


Infografika Poznań
Zapytaj o usługę

potrzebujesz więcej informacji ?

Skontaktuj się z nami

email

Adres email:
kontakt

telefon

Kontakt telefoniczny:
+48 609 321 095

telefon

Facebook:
facebook.com/jrsoftwarepolska/